Minecraft filmy

Minecraft Filmy

Na tejto podstránke máte možnosť sledovať moje nové minecraft filmy. Pri každom nahratí nového videa na youtube, vám sem napíšem informácie o filmu a odkaz na film. Pamätajte za každú vašeu podporu vám budem nesmierne vďačný!
Pozn. Ak chcete prejsť na video na youtube, kliknite na obrazok príslušného filmu alebo na odkaz pod ním.

Minecraft Horror Film Koniec Ludstva – 24.8.2017

Tentokrát sa pozrieme na smutnejší horrorový film. Film sa odohráva v meste, ktoré zasiahla zombie apokalypsa. Prežiť v meste, a odolávať zombíkom nebude také ľahké, ako sa to zdá.

Odkaz na film: kliknite sem

 

Trailer na film – 8.8.2017
Koniec Ludstva

Ako ste sa z traileru možno dozvedeli, film bude o zombie apokalypse. Dúfam, že sa vám trailer páčil!

Odkaz na trailer: kliknite sem

Minecraft Horror MiniFilm Vlak z Temnoty – 7.8.2017

Predstavujem vám môj vôbec prvý minifilm. Tento minifilm rozpráva o príbehu jedného pána, ktorý sa rozhodne cestovať v nočnom vlaku. Náhodou však nastúpil do vlaku z temnoty, o ktorom nič nevedel. Ako mu povedal neznámy cudzinec, okrem nočných vlakov v noci chodia aj iné vlaky. A každého, kto do nich nastúpi, nikdy neuvidíte. Pozrite si strhujúci thriller Vlak z Temnoty a zažite hrôzu a strach na vlastné oči!

 

Odkaz na film: kliknite sem

 

Minecraft Horror Film Po stopách blázna #1. – 21.5.2017

Tentokrát tu máme dobrodružný horror film menom Po stopách blázna #1. Čo sa v tomto filme deje? Na scénu prichádzajú dvaja muži, ktorí majú za úlohu nájsť nebezpečného blázna. Údajne ohrozuje svoje okolie. Nebude to však tak ľahké ako sa môže na prvý pohľad zdať. Počas hľadania ich čaká množstvo hlavolamov a nebezpečenstiev. Spomínaným bláznom môže byť však ktokoľvek, koho stretnú. Prídete spoločne s nimi na to, kto je bláznom?

 

Odkaz na film: kliknite sem

Minecraft Film Tajomstvo ostrova zlocinu – 15.9.2016

Film natočený podľa knihy od Agathie Christie – Desať malých černoškov. Vo filme sa zoznámite s 5 postavami.
Na ostrove sa začnú diať divné veci. Len tak odrazu umierajú postavy z filmu. Prečo sa to deje? Odpoveď nájdete v našom filme Tajomstvo ostrova zločinu!

 

Odkaz na film: kliknite sem

Minecraft Film Príbeh blázna #2 – 20.8.2016

Minecraft film, ktorý vás zavedie do príbehu troch súrodencov, kde dvaja z nich zomreli. Posledný,
ktorý prežil sa nedokáže zmieriť so stratou svojich blízkych, a tak sa zbláznil. Film sa odohráva vo vypočúvaciej miestnosti, kde sa od neho pokúšajú nájsť odpoveď na tieto vraždy. Pravda však nie je taká akú by ste očakávali.

Odkaz na film: kliknite sem

Minecraft Film Oklamaný – 2.8.2016

Film, ktorého príbeh je o kúzelnikoch. Bývalý kúzelník sa rozhodne opäť vystupovať na javisku, ale najprv potrebuje nájsť nového asistenta. Ako nového asistenta si vybere Jakuba, jednoho z najlepších kúzelníkov. Ich spolupráca nedopadne tak, ako by ste ale očakávali. Zvrtne sa to na dramatický thriller, v ktorom sa budú kúzelnici pokúšať spraviť čo najlepší trik.

 

Odkaz na film: kliknite sem

Minecraft Horror Film Zivá bábka #2 – 22.7.2016

Tak a máme tu pokračovanie úspešného filmu Živá bábka. V tejto časti sa rozhodnú dve hlavné postavy (Samuel a Jakub) újsť z domu, pretože majú podozrenie, že v dome nie sú sami. Ďalej vám už prezrádzať nebudeme, aby ste si mohli naplno užiť film!

Odkaz na film: kliknite sem

Minecraft Horror Film Zivá bábka #1 – 14.7.2016

Máme tu nový horror film, Živá bábka. Film bude o dvoch chlapcoch, ktorý sa rozhodnú vybrať na neďalekú chatu. Vedzte však, že ich tam nečakajú žiadne dobré veci.

Odkaz na film: kliknite sem